Szef Atari Fred Chesnais przywołuje graczy z powrotem do przyszłości z żetonem.

W BRIEFIE

  • Szef Atari Fred Chesnais spędził trochę czasu z BeInCrypto.
  • Omówił sprzedaż Atari Token i rolę firmy w zapoczątkowaniu nowej generacji graczy w przestrzeni krypto walutowej.
  • Chesnais odniósł się również do niedawnego trendu wykupu bitcoinów do bilansu.

Po dotrzymaniu obietnicy uruchomienia Atari Token, którego publiczna sprzedaż planowana jest na 29 października, Fred Chesnais podzielił się z BeInCrypto swoimi przemyśleniami na temat możliwości rynkowych.

Ikoniczna marka gier Atari wywołuje u wielu graczy odrobinę nostalgii, mając do dyspozycji 2600 konsol do gier takich jak Pac-Man i Ms. Pac-Man, Donkey Kong, Space Invaders i wiele innych. Firma jest również gotowa do uruchomienia swojego pierwszego sprzętu od dwóch dekad, które BeInCrypto objęte tutaj.

Atari, jednak nie żyje w przeszłości i ogłosił również publiczną sprzedaż swojego Atari Token, który rozpocznie się 29 października na Bitcoin.com. Szef Atari Fred Chesnais spędził trochę czasu z Bitcoin Pro, aby omówić publiczną sprzedaż żetonów i rolę firmy w zapoczątkowaniu nowej generacji graczy w przestrzeni kryptokurrency.

Pytania i odpowiedzi z Fredem Chesnaisem

BIC: Czy masz jakieś wskazówki, jakie jest zapotrzebowanie użytkowników na Atari Token?

Fred Chesnais: “Zwracamy uwagę na rozbudowane przypadki użycia i pracujemy nad ofertami wymiany, więc spodziewamy się świetnej reakcji i odbioru żetonu”.

BIC: Czy macie większe plany na monetę niż gry Atari?

Fred Chesnais: “W przeciwieństwie do większości żetonów, które zostały wprowadzone w przestrzeni gier, nie chcemy ograniczać żetonu Atari Token do jednej platformy, ale raczej jak najbardziej rozszerzyć jego obudowy użytkowe. Jesteśmy głęboko przekonani, że taka marka jak Atari może spopularyzować gry Blockchain i stać się symbolem odniesienia w branży.

“Dlatego też podpisaliśmy wiele umów partnerskich, aby rozszerzyć zakres zastosowań tokenów. Wierzymy również, że główna szansa leży nie tylko w grach, ale i poza nimi. Branża interaktywna jest już w pewien sposób zdecentralizowana. Masz studia gier w Kanadzie, twórców treści w Azji, testy przeprowadzone w Afryce; a Atari Token może zostać wykorzystany do integracji nowych i przyszłych pracowników w celu znalezienia profesjonalnych możliwości w branży. To jest przyszłość pracy.”

Stablecoin, Crypto Adopcja i strategia korporacyjna

BIC: A co z Atari stablecoin, do którego raporty się odnoszą? Jak zostanie użyty?

Fred Chesnais: “Moneta Atari jest w naszej mapie drogowej i zostanie rozwinięta w perspektywie średnioterminowej. Niektóre doświadczenia z gry, zwłaszcza w grach na prawdziwe pieniądze, są bardziej dostosowane do użycia stabilnego monety niż lotnego żetonu. Chociaż żeton Atari Token pozwala na prawo do zarządzania i szersze przypadki użycia, uważamy, że posiadanie strategii podwójnego żetonu, w której gracze mogą decydować, z którego żetonu korzystać, będzie lepiej odpowiadać na potrzeby większej liczby odbiorców”.

BIC: Czy oczekujesz, że Atari Token wprowadzi więcej ludzi do przestrzeni kryptokurrency?

Fred Chesnais: “Gry są jednym z najbardziej opłacalnych sposobów wykorzystania łańcuchów blokowych i często obserwujemy trendy, w których gracze są pierwszymi użytkownikami technologii, więc zdecydowanie postrzegamy Atari Token jako sposób na wprowadzenie graczy w świat łańcuchów blokowych”.

BIC: Firmy wykupują Bitcoin dla swoich własnych bilansów i jako rezerwę skarbową. Widzieliśmy, że MicroStrategy i Square stały się pierwszymi graczami w tym trendzie. Czy Atari ma jakieś podobne plany?

Fred Chesnais: “Będąc spółką giełdową, musisz dbać o jej aktywa. To nie są twoje pieniądze. Rozumiem powody, dla których firma kupuje krypto, jeśli wziąć pod uwagę bardzo długi okres czasu i zakładając, że nie potrzebujesz tych pieniędzy. W przypadku Atari wierzę, że możemy reinwestować pieniądze we własny biznes, aby go rozwijać i osiągać lepsze wyniki na rynku kryptograficznym. Tu chodzi o zwrot z inwestycji.

“Dziękuję za wasz czas!”

This entry was posted in Bitcoin.